Svaigi.lv | Siera Bombas Kūpināta siera

Smiltenes Piens

Siera Bombas Kūpināta siera

2.87 € / 60 g
Siera Bombas Kūpināta siera. Siera bumbu kraukšķi ir lieliska uzkoda, piemērota arī pie salātiem vai zupām. Iepakojums: 60 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvdaļas: Siers ( pasterizēts PIENS, kalcija hlorīds, mikrobiālais ferments, PIENSkābo baktēriju tīrkultūras, vārāmā sāls, krāsviela beta karotīns ), pilnPIENA pulveris.
Realizācijas termiņš Uzglabāt temperatūrā no +20C līdz +250C.
2.87 € / 60 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Oktobris
Pirmdiena
12 Oktobris
Ceturtdiena
13 Oktobris
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti