Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 27.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 27.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Siers

Dundagas Pienotava

Smērsieriņš ar zaļumiem

Smērsieriņš ar zaļumiem no Dundagas piena. Smērsieriņš tiek ražots no piena, izmantojot bakteriālo ieraugu, garšvielām un sāls. Tiek fasēts 200 g trauciņos. Fantastisks gardums uz jūsu maizītēm, pildījums grauzdiņu groziņos, izmantojams kā piedeva dārzeņu platēs. Dundagas piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: PIENS, bakteriālais ieraugs, garšvielas un sāls.
Realizācijas termiņš 12 dienas.
2.60 € / 200 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

27 Maijs
Piektdiena
30 Maijs
Pirmdiena
02 Jūnijs
Ceturtdiena

Dundagas Pienotava

Piena pāstrādes uzņēmums Kurzemes Ziemeļrietumos, kas aizvien pārstrādā un realizē pilnīgi tīrus piena produktus. Ražošanā ļoti daudz izmanto roku darbu, kas ļauj produktiem saglabāt tradicionālās garšas vērtības.
100% Latvijas uzņēmums.

Zīmola pamats - lībieši. Stāsta galvenā ideja ir lībieši. Zināms, ka Dundagu agrāk apdzīvoja lībiešu tauta, līdz ar to Dundagas pienotava ir cieši saistīti ar viņu vēsturi, tradīcijām un rakstiem.  Saimnieki saka: "Tad nu tieši lībiešu rakstus mēs vēlamies izcelt. Tie dažādos veidos būs aplūkojami uz mūsu produktu iepakojumiem - katram produktam, sava zīme un krāsa.''

Citi produkti