Svaigi.lv | Sula ābolu karsēta Ābolis

Kalnzemnieki

Sula ābolu karsēta Ābolis

3.58 € / 800 ml
Ābolu sula karsēta upeņu zaros Ābolis no dabiski audzētiem āboliem. Sulas ir garšā balansēta ar saldiem, saldskābiem, skābiem un meža sīvajiem āboliem un bagātināta ar dažādām piedevām. Tilpums: 0.8 l. Projekts Ābolis ir naivi romantiska iecere iemainīt pilsētas dzīvi pret dzīvi laukos, sezonā nodarbojoties ar mājražošanu - Gaismā darbojoties ar ābolu pārvērtībām.
Sastāvs: 100% Ābolu sula karsēta upeņu zaros.
3.58 € / 800 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Oktobris
Pirmdiena
12 Oktobris
Ceturtdiena
13 Oktobris
Piektdiena

Kalnzemnieki

Projekts Ābolis ir naivi romantiski iecere iemainīt pilsētas dzīvi, pret dzīvi laukos sezonā nodarbojoties ar mājražošanu - Gaismā darbojoties ar ābolu pārvērtībām.  Lai tās pārvērstos dažādos labumos tika nolemts uzrakstīt projektu projektubanka.lv, lai iegūtu līdzekļus spiedes un smalcinātāja iegādei. Tas tika izdarīts un līdzekļi savākti piecu dienu laikā. Pēc tam sākās darbi, lai varētu to darīt ērti. Ievilku ūdeni, kanalizāciju un piekārtoju garāžas telpu, lai tur varētu sākt gūt pirmo pieredzi ražošanā. Piereģistrējos PVD un aizvedu BIOR ūdensparaugu, lai varētu to darīt arī oficiāli. Protams, daudz dažādi sīki neredzami darbi tika izdarīti un sula sāka plūst. Tā ieplūda stikla pudelē un jau devās ceļā pie pirmajiem ieguldītājiem. Arī interesentiem.
Līdz šim esmu saņēmis daudz labu atsauksmju par garšu un par iepakojuma dizaina. Viss - no ābolu lasīšanas, līdz etiķešu uzlīmēšanai un dizainam ir mūsu pašu roku darbs. Arī pie sulas garšas tiek strādāts, lai tā būtu izteiksmīga un garšīga. Āboli tiek salasīti pa šķirnēm un sulas spiešanas laikā tie tiek apzināti komponēti un likti kopā gan saldie, gan skābie, gan saldskābie, gan sīvie mežāboli piedāvājot visām garšas kārpām darbu.

Citi produkti