Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Sulas

ZELT

Sula smiltsērkšķu pasterizēta

Smiltsērkšķu sula -pasterizēta, dabīga, bez pievienotiem cukuriem. Ar augstu eļļas saturu. No Latvijā audzētām augstas kvalitātes smiltsērkšķu ogām iegūtā sula tiek sasaldēta, saglabājot dabīgo ogu spēku, aktīvās vielas un vitamīnus, kuri Jūs padarīs izturīgākus visa gada garumā! Sulas vērtīgo efektu nosaka vitamīni - C, A, E, B1, B5, taukskābes - omega-7, omega-3,omega-6, omega-9. Lietošana/Uzglabāšana: Pirms lietošanas sakrati! Dzēriena koncentrāciju nosaki pats! Ieteicam šķaidīt 1:5 vai 1:10, Iepakojums: 250 ml. SIA Zeltlejas specializējās smiltsērkšķu ogu, zemeņu ogu un ķiploku audzēšanā.
5.11 € / 250 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Jūlijs
Piektdiena
04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena

ZELT

SIA "Zeltlejas" klientiem atpazīstams ar zīmolu ZELT. 2015. gadā SIA "Zeltlejas" sāka veidot pirmos smiltsērkšķu stādījumus, platība 2018. gadā, kurā tiek audzēti smiltsērkšķi ogu ieguvei ir 24 ha, zemenes 0,1 ha, ķiploki 8 ha.  Smiltsērkšķu dārzs ir īpaši izveidots, tajā tiek audzēti tikai vienas-šķirnes smiltsērkšķu stādi, kuru ogas ir ar paaugstinātu eļļas un karotinoīdu saturu. Zemenes tiek audzētas plēves seguma siltumnīcās, ogas nogatavojas jau pavasarī un lieliski piestāv pirmajai vasaras sajūtai, zemeņu šķirne 'Sonata', saldas, pievilcīgas un stingras ogas. Saimniecība piedāvā arī produktus sevis kopšanai, kas izstrādāti izmantojot pašu izaudzētos smiltsērkšķus.
Saimnieki saka: "Mēs visu darām ar lielu aizrautību, iedvesmu un mīlestību. Kvalitatīvi un atbildīgi audzējot, mēs vēlamies cilvēkiem sniegt dabīgus, veselīgus un augstvērtīgus produktus. Lai garšo!"

Citi produkti