Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Suņiem

Svaigi.lv pieliekamais

Cepumi suņiem bio

Organiskie veģetārie suņu cepumi Yarrah mazākiem suņiem. Garšīgi veģetārie / vegāniskie cepumi trīs dažādos aromātos, bagātināti ar organiskiem spinātiem, jūras aļģēm un spirulīnu. Uzkodas lieluma dēļ tie ir ideāli piemēroti mazākiem suņiem. Piemērots arī suņiem, kuriem ir grūti sagremot dzīvnieku olbaltumvielas, vai cilvēkiem, kuriem patīk barot savus suņus ar uzkodām bez gaļas. Šajā bez gaļas uzkodā nav mākslīgu piedevu, pesticīdu un ĢMO. Šī suņu uzkoda ir gan veģetārā, gan vegāniskā un nesatur gaļu vai dzīvnieku izcelsmes blakusproduktus. Iepakojums: 250 g.
Kvieši *, kukurūza *, glikozes sīrups no kukurūzas *, celulozee, saulespuķu eļļa *, kalcijs, spinātu pulveris *, sāls, iesala pulveris *, alus raugs, kaltētas jūraszāles * un žāvēta spirulīna *. * No sertificētas bioloģiskās lauksaimniecības
4.29 € / 250 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena
27 Maijs
Piektdiena

Svaigi.lv pieliekamais

Sadaļā Pieliekamais piedāvājam rūpīgi atlasītus bioloģiski sertificētus citzemju produktus.

Citi produkti