Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Svaigas zivis

Zivju māja Skangaļi

Āfrikas sams ķidāts

Svaigs, ķidāts Āfrikas sams no Zivju mājas Skangaļi. Zivs tiek svērta izķidāta. Zivs ķermenis kails, bez zvīņām. Gaļa rozā ar maigu garšu un neparastu tekstūru - blīva, sulīga, salīdzinot ar balto zivs gaļu, tā ir stingrāka un mazāk plēkšņaina. Salīdzinot ar citām zivīm, sami ir īpaši bagātīgi ar Omega- 3 taukskābēm un B12 vitamīniem. Samiem nav daudz asaku, kas tos padara par ļoti piemērotu ēdienu bērniem. Lietojot to uzturā, organisms tiks apgādāts ar nepieciešamajām barības vielām, lai kauli, muskuļi, sirds un smadzenes, kā arī nervu un asinsrites sistēma darbotos pareizi. Samu iesaka lietot uzturā arī grūtniecēm vai sievietēm, kas baro ar krūti. Zivs svars-ap 1.3kg - optimāls 3-5 cilvēku maltītei. Zivs tiks piegādāta svaiga, jo izķerta pēc pasūtījuma. Iepakojuma veids – vakuums. Zivju māja Skangaļi audzē dažāda veida zivis, kas tiek barotas ar sabalansētu sugai atbilstošu pārtiku.
Realizācijas termiņš 3 dienas.
17.18 € / 1.3 kg

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Jūlijs
Piektdiena
04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena

Zivju māja Skangaļi

Kopš 2020. gada janvāra Zivju mājā Skangaļi uzsākta dažādu ēdamzivju sugu audzēšana.  Piedāvājumā skrimšļzivis, gan zivis ar mazāk asakām, bagatīgām OMEGA 3 taukskābēm vai īpaši maz ogļhidrātiem.
Zivis tiek barotas ar sabalansētu, katrai sugai un standartiem atbilstošu pārtiku, kas to padara par augstvērtīgu produktu lietošanai uzturā. Turklāt zivju mājas saimnieks zina, kā pareizi pasniegt svaigas zivis klientam tā, lai pēc pagatavošanas tām nebūtu dažkārt saldūdens zivīm tik raksturīgā dūņu garša vai smarža.
Uzņemuma vīzija ir iedrošināt uzturā lietot vairāk svaigas un mazāk pazīstamas zivis, kas audzētas Latvijā, vienlaikus aicinot sabiedrību domāt par svarīgiem ekosistēmas jautājumiem.

Citi produkti