Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Svaigas zivis

LZZ Plus

Forele varavīksnes ķidāta

Svaiga, ķidāta Varavīksnes forele no SIA LZZ Plus. Varavīksnes forele - kuras nosaukums ir cēlies no daudzajiem varavīksnes krāsas plankumiem uz tās ādas.Visu dabas krāsu zivs, neatkārtojami daudzveidīga un skaista, mežonīgi plēsīga, bet ļoti garda maltīte. Zivs gaļa ir dabiskā krāsā, nevis oranžsārta. Vienas svaigas zivs svars ir 350 g, saimniecība piedāvā iepakojumu pa 2 zivīm kopā, pēc svēršanas zivs tiek izķidāta. Zivi pēc saņemšanas izņemt no plastmasas maisiņa, ja uzreiz to negatavojiet, iesakām tūrēt elpojošā papīrā vai marlē. SIA LZZ Plus piedāvā svaigas zivis, kas tiek audzētas tīros, ūdens caurtekošos avota ūdens baseinos un kas tiek barotas ar bioloģiski sertificētu zivju barību.
Sastāvs: Varavīksnes forele.
Realizācijas termiņš 2 dienas.

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

LZZ Plus

Uzņēmums LZZ Plus ir neliela saimniecība no Siguldas, kas nodarbojas ar zivju audzēšanu. Saimniecībā zivis tiek audzētas tīros, ūdens caurtekošos avota ūdens baseinos. Zivju barības bāzei tiek izmantotas mazās zivtiņas un speciālā granulu barība, tāpēc zivju gaļa ir dabiskā krāsā, nevis oranžsārta, jo barības pamatsastāvā ir gaļa. Barība tiek iepirkta no pasaules vadošā bioloģiskās zivju barības ražotāja. Šī barība ir bioloģiski sertificēta, brīva no ĢMO un atbilst visām Eiropas Savienības regulām un noteikumiem par bioloģisko zivju barības ražošanu. Barība satur nepieciešamās olbaltumvielas, vitamīnus un minerālvielas, kas nodrošina optimālu zivju augšanu.
 

Citi produkti

Undefined Property