Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Svaigas zivis

LZZ Plus

Forele zeltītā

17.57 € / 1.1 kg
Svaiga, ķidāta Zeltītās forele no SIA LZZ Plus. Zeltītā forele - zeltīta krāsa. Nedaudz maigāka, samtaināka gaļa kā varavīksnes forelei. Vienas svaigas zivs svars ir no 450 g - 550 g g, pēc svēršanas zivs tiek izķidāta. Zivi pēc saņemšanas iesakam izņemt no plastmasas maisiņa, ja uzreiz to negatavojiet, iesakām tūrēt elpojošā papīrā vai marlē. 2 dienas. SIA LZZ Plus piedāvā svaigas zivis, kas tiek audzētas tīros, ūdens caurtekošos avota ūdens baseinos un kas tiek barotas ar bioloģiski sertificētu zivju barību.
17.57 € / 1.1 kg

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

LZZ Plus

Uzņēmums LZZ Plus ir neliela saimniecība no Siguldas, kas nodarbojas ar zivju audzēšanu. Saimniecībā zivis tiek audzētas tīros, ūdens caurtekošos avota ūdens baseinos. Zivju barības bāzei tiek izmantotas mazās zivtiņas un speciālā granulu barība, tāpēc zivju gaļa ir dabiskā krāsā, nevis oranžsārta, jo barības pamatsastāvā ir gaļa. Barība tiek iepirkta no pasaules vadošā bioloģiskās zivju barības ražotāja. Šī barība ir bioloģiski sertificēta, brīva no ĢMO un atbilst visām Eiropas Savienības regulām un noteikumiem par bioloģisko zivju barības ražošanu. Barība satur nepieciešamās olbaltumvielas, vitamīnus un minerālvielas, kas nodrošina optimālu zivju augšanu.
 

Citi produkti

Undefined Property