Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Svaigas zivis

Mottra

Sterlete

Svaigs, Latvijā audzēta, ķidāta Sterlete no SIA Mottra. Sterlete ir pazīstama stores Eirāzijas suga, viena no mazākajām stores sugām. Sterletes svars var sasniegt 16 kg, garums – 100 līdz 125 cm. Tās krāsu toņi var būt dažādi, bet parasti tai ir dzeltenīgs vēders. No citām Eiropas storu sugām tā atšķirama ar lielu skaitu bālganu sānu atveru un garenu, šauru degunu, dažāda garuma. Vienas svaigas zivs svars ir no 650 g - 1700 g . SIA Mottra piedāvā Latvijā audzētas svaigas zivis un kaviāru.
5 dienas.

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Mottra

Uzņēmums SIA Mottra dibināts 2002. gadā. Pašu uzņēmumā izveidotā slēgtās recirkulācijas sistēma nodrošina ekoloģisku, ilgtspējīgu un zivīm un videi draudzīgu zivju audzēšanas un apstrādes procesu.
Daudzie patenti ļauj uzņēmumam SIA Mottra izmantot visizsmalcinātāko slēgtās recirkulācijas sistēmu.
Komandā ir profesionāļi ar 40 gadu pieredzi zivju produkcijas ražošanā. 
SIA Mottra saimniecībā stingri uzrauga zivju barības un dzīves apstākļu kvalitāti. Zivju barības ražošanā netiek izmantoti nekādi ģenētiski modificēti produkti, dabiskās barības sastāvā tiek iekļauti tikai mikroelementi. Barības ražotāji ir uzticami, ar ilgu vēsturi storu barības ražošanā un izmanto vislabāko pieejamo kvalitātes kontroles sistēmu. Tāpēc SIA "Mottra" komanda ir pārliecināta, ka zivīm tiek nodrošināta tāda barība, kas līdzvērtīga barībai dabā.

Citi produkti