Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Svaigas zivis

LZZ Plus

Store

Svaigas, ķidātas stores no SIA LZZ Plus. Store - izsmalcināta delikatese, viena no senākajām skrimšļzivīm. Ārkārtīgi augstvērtīga un garšīga gaļa.Citur tiek audzētas priekš melnā kaviāra. Nav asaku, tikai viens-centrālais skrimslis. Visbiežāk pagatavo veselu vai cep steiku, nedrīkst pārcept, citādāk gaļa paliek sīksta un grūti sakožama. Uzturā lieto arī storu akniņas un pieņus, ko var cept,vārīt, gatavot salātos. Vienas svaigas zivs svars ir no 1600 g līdz 1700 g, pēc nosvēršanas zivs tiek izķidāta. Zivi pēc saņemšanas iesakam izņemt no plastmasas maisiņa, ja uzreiz to negatavojiet, iesakām tūrēt elpojošā papīrā vai marlē. 2 dienas. SIA LZZ Plus piedāvā svaigas zivis, kas tiek audzētas tīros, ūdens caurtekošos avota ūdens baseinos un kas tiek barotas ar bioloģiski sertificētu zivju barību.
27.88 € / 1.6 kg

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Jūlijs
Piektdiena
04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena

LZZ Plus

Uzņēmums LZZ Plus ir neliela saimniecība no Siguldas, kas nodarbojas ar zivju audzēšanu. Saimniecībā zivis tiek audzētas tīros, ūdens caurtekošos avota ūdens baseinos. Zivju barības bāzei tiek izmantotas mazās zivtiņas un speciālā granulu barība, tāpēc zivju gaļa ir dabiskā krāsā, nevis oranžsārta, jo barības pamatsastāvā ir gaļa. Barība tiek iepirkta no pasaules vadošā bioloģiskās zivju barības ražotāja. Šī barība ir bioloģiski sertificēta, brīva no ĢMO un atbilst visām Eiropas Savienības regulām un noteikumiem par bioloģisko zivju barības ražošanu. Barība satur nepieciešamās olbaltumvielas, vitamīnus un minerālvielas, kas nodrošina optimālu zivju augšanu.
 

Citi produkti