Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Sviests

Siera ražotne

Sviests Ghī Zelta

Sviests Ghī Zelta no SIA Siera Ražotne. Zelta sviests (zināms arī kā gī sviests) ražots no Latvijā iegūta augstākās kvalitātes sviesta. Zelta sviestam piemīt vairākas vērtīgas īpašības - tas satur daudz A, D un E vitamīnu, uzlabo imūnsistēmu, veicina gremošanu. Zelta sviestu lieto gaļas, zivs un dārzeņu cepšanai, kā piedevu sautējumiem, mērcēm, putrām, zupām, kā arī tradicionālā veidā - uz sviestmaizēm. Sviestam ilgstošas un lēnas karsēšanas procesā tiek atdalītas olbaltumvielas un ūdens, rezultātā tiek iegūti tīri piena tauki - bagāti ar A, D un E vitamīniem. Sviestam ir īpaša konsistence, garša un smarža, kas radusies karsēšanas procesā. Zelta sviests ir dabīgs produkts - tas nesatur krāsvielas un konservantus. Sviestu izmanto arī kā kosmētisku līdzekli, kas baro un mīkstina ādu. 100g produkta satur 99,8g tauku. Enerģētiskā vērtība 898 kcal/3693 kJ. Tirdzniecībā Zelta sviests pieejams 165 g iepakojumā. SIA Siera Ražotne ražo mājas makaronus ar dažādām garšām, nūdelītes,beramos sierus un Ghī sviestu.
5.19 € / 165 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Siera ražotne

Uzņēmumu Siera ražotne 2006. gadā Raunā nodibināja Ceriņu ģimene. Pirmsākumos ražotnē tapa tikai divi produkti - Zaļais siers un Zelta (zināms kā Ghī) sviests, bet šobrīd piedāvājumā ir jau 23 iecienīti produkti, to skaitā rīvējamais Zaļais siers, beramais siers Ķiplociņš, beramais siers ar garšaugiem, pikantais knapsieriņš, 16 veidu Mājas makaroni un 5 veidu Mājas nūdelītes.

Citi produkti