Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Tēja, kafija

Indrāni

Tēja asinszāļu bio

Bioloģiski sertificēta asinszāļu tēja no Indrānu saimniecības. Asinszāli kā dziedniecisku līdzekli izmanto migrēnas, depresijas, nemiera, baiļu sajūtas, neiroza uzbudinājuma, klimaktērija izraisītu traucējumu un vecuma neirastēnijas gadījumā. Tā palīdz arī zarnu trakta iekaisumu, čūlu, aknu un žultspūšļa iekaisumu ārstēšanai. Kopuma asinszālei ir spazmolītiska, žultsdzenoša, gremošanu veicinoša, pretiekaisuma un nomierinoša iedarbība. Divšķautņu un četršķautņu asinszālēm iedarbība neatšķiras. Asinszāli nelieto karstā, saulaina laikā, kā arī apmeklējot solāriju. Lietošana: 1 ēd.kar. uz 1 glāzi verdoša ūdens, 1/3 glāzi uzlējuma lieto 3x dienā 30 min. pirms ēšanas. Iepakojums: 30 g. Zemnieku saimniecība Indrāni ir bioloģiski sertificēta un tā piedāvā bioloģiski sertificētas tējas, konservus un dzērienus. Kā arī uzkodas, kas gatavotas no bioloģiski audzētiem dārzeņiem un augļiem.
3.87 € / 30 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

10 Oktobris
Pirmdiena
13 Oktobris
Ceturtdiena
14 Oktobris
Piektdiena

Indrāni

Zemnieku saimniecība Indrāni no Amatas novada, Skujenes pagasta ir bioloģiski sertificēta saimniecība. Margēviču ģimene nodarbojas ar dārzeņu, garšaugu, augļu, zāļu tēju audzēšanu un pārstrādi. Saimniecība mūsu pircējiem piedāvā kvalitatīvus konservējumus, zāļu tējas, aromātiskas garšvielas un citus produktus. Bioloģiskās sertifikācijas Nr. 05-001-2008. Bioloģiskās pārstrādes sertifikāta Nr. 05-001-2008/P-12.

Citi produkti