Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Tēja, kafija

Indrāni

Tēja māllēpju bio

Bioloģiski sertificēta māllēpju ziedu tēja. Māllēpju ziedu preparāti remdē klepu un tā lēkmes naktīs, atvieglo atklepošanu, palīdz pret sausu, kairinošu klepu, laringītu, bronhītu. Māllēpes palīdz arī urīnpūšļa, nieru un plaušu slimību gadījumos. Tautas medicīnā māllēpes lieto kā sviedrējošu, žults dzinēju, asins tīrītāju līdzekli, reimatisma un neregulāru mēnešreižu gadījumā.Māllēpes preparātus neiesaka lietot aknu slimniekiem. Lietošana: 2 ēd.kar. uz 1 glāzi verdoša ūdens, atstāj ievilkties pusstundu, nokāš. 1/3 glāzes uzlējuma lieto 3x dienā pirms ēšanas. Iepakojums: 40 g. Zemnieku saimniecība Indrāni ir bioloģiski sertificēta un tā piedāvā bioloģiski sertificētas tējas, konservus un dzērienus. Kā arī uzkodas, kas gatavotas no bioloģiski audzētiem dārzeņiem un augļiem.
Sastāvs: māllēpes.
Realizācijas termiņš 1 gads.
4.65 € / 40 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

10 Oktobris
Pirmdiena
13 Oktobris
Ceturtdiena
14 Oktobris
Piektdiena

Indrāni

Zemnieku saimniecība Indrāni no Amatas novada, Skujenes pagasta ir bioloģiski sertificēta saimniecība. Margēviču ģimene nodarbojas ar dārzeņu, garšaugu, augļu, zāļu tēju audzēšanu un pārstrādi. Saimniecība mūsu pircējiem piedāvā kvalitatīvus konservējumus, zāļu tējas, aromātiskas garšvielas un citus produktus. Bioloģiskās sertifikācijas Nr. 05-001-2008. Bioloģiskās pārstrādes sertifikāta Nr. 05-001-2008/P-12.

Citi produkti