Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Tēja, kafija

Ozoliņi

Tēja Mežmalas bio

Bioloģiska lauku tēja Mežmalas no zemnieku saimniecības Ozoliņi. Tēja ar tīru dabas garšu. Mežmala, kā josla transformācijai, kur pļava jau beidzās,bet mežš vēl īsti tā nesākās. Iepakojuma svars: 30 g. Zemnieku saimniecība Ozoliņi nodarbojas ar bioloģisku tēju radīšanu un vākšanu.
Sastāvs: meža aveņu lapas, raspodiņš, ugunspuķes, vīgriezes, brūkleņu lapas, meža zemeņu lapas, virši, pīlādži.
Realizācijas termiņš 12 mēneši.
3.29 € / 50 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Ozoliņi

Saimniecību Ozoliņi, kura atrodas 100 km no Rīgas, un kur tuvākie kaimiņi ir 2 km tālumā, par savām lauku mājām izvēlējās Lūkinu ģimene 1970-to gadu beigās. Te jau 20 gadus saimniece Brigita Lūkina rada ekoloģisko Lauku Tēju. Visiem kopā saimniekojot, ar pilsētnieku vieglumu un ekspertu vērību, dažādu augu blīvums pļavās vietām ir sasniedzis 50 sugas kvadrātmetrā. Mājas ieskauj mežs, Aisterkalns un pašiem savs Bezdibeņezers. Saimniece Brigita jau no bērnības interesējusies par augiem pļavās un mežos, zināšanas par tējām un to saderību ir veidotas gadiem ilgi. Katra no tējām ir labs papildinājums ikdienas uzturam vai veselības uzlabošanai. Saimniecība ir bioloģiski sertificēta, sertifikāta numurs: 01- 117 / 17.

Citi produkti