Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Tēja, kafija

Indrāni

Tēja nātru bio

Bioloģiski sertificēta nātru tēja. Nātru lapas lieto asiņošanas apturēšanai, cukura līmeņa asinīs pazemināšanai, vielmaiņas normalizēšanai, kā asinstīrītāju līdzekli, tās stimulē audu atjaunošanos, tonizē kuņģa, zarnu trakta un dzemdes muskulatūru, uzlabo sirds, asinsvadu un elpošanas centra darbību, novērš urinēšanas traucējumus. Nātres iesaka lietot pēcdzemdību periodā. Nelietot cilvēkiem ar pastiprinātu asins recēšanu, hipertensiju un aterosklerozi. Ārīgi nātri lieto matu sakņu stiprināšanai un augšanas stimulēšanai. Lietošana: 2 ēd.kar. uz 1 glāzi verdoša ūdens. Dzer pa pusglāzei 3x dienā. Iepakojums: 30 g. Zemnieku saimniecība Indrāni ir bioloģiski sertificēta un tā piedāvā bioloģiski sertificētas tējas, konservus un dzērienus. Kā arī uzkodas, kas gatavotas no bioloģiski audzētiem dārzeņiem un augļiem.
Sastāvs: nātres.
Realizācijas termiņš 1 gads.
3.49 € / 30 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

10 Oktobris
Pirmdiena
13 Oktobris
Ceturtdiena
14 Oktobris
Piektdiena

Indrāni

Zemnieku saimniecība Indrāni no Amatas novada, Skujenes pagasta ir bioloģiski sertificēta saimniecība. Margēviču ģimene nodarbojas ar dārzeņu, garšaugu, augļu, zāļu tēju audzēšanu un pārstrādi. Saimniecība mūsu pircējiem piedāvā kvalitatīvus konservējumus, zāļu tējas, aromātiskas garšvielas un citus produktus. Bioloģiskās sertifikācijas Nr. 05-001-2008. Bioloģiskās pārstrādes sertifikāta Nr. 05-001-2008/P-12.

Citi produkti