Svaigi.lv | Tēja Pelašķu
3.87 € / 30 g
Pelašķu tēja no zemnieku saimniecības Jaunbēršķi. Pelašķi lieto ļoti plaši, tikpat kā pie visām kaitēm. Visbiežāk lieto kā pret saaukstēšanās līdzekli, jo pelašķu tēja novērš klepu, iesnas, drudzi un citas augšējo elpošanas ceļu orgānu saslimšanas, tomēr pelašķim visraksturīgākā ārstnieciskā iedarbība ir saistīta ar asins attīrīšanu. Iepakojums: 30 g. Saimniecība Jaunbēršķi piedāvā svaigus zaļumus, salātus un pasterizētas sulas.
3.87 € / 30 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

24 Maijs
Piektdiena
30 Maijs
Ceturtdiena

Jaunbēršķi

Saimniecība Jaunbēŗšķi vēsturiski ir nodarbojusies ar dažādu ogu un dārzeņu audzēšanu un tirgošanu. Pēdējo 3 gadu laikā būtiski mainījuši piedāvājumu un tā kvalitāti, kas saistāms gan ar patērētāju vēlmēm un mūsu iespējām. Galvenā vērtība ir pašu audzēts, dabīgs, veselīgs un svaigs produkts, kas pie klienta tiek nogādāts pēc iespējas ātrāk. Saimniecība aptver 27ha platību, kurā tiek audzētas tādas kulūras kā āboli, smiltsērkšķi, ķirši, mellenes, dažādi dārzeņi un zaļumi, kā arī pavasara sezonā tiek piedāvāti tomātu, gurķu, paprikas, čili un dažādu zaļumu stādiņi, kas audzēti apsildāmās siltumnīcās.
Rudens, ziemas un pavasara sezonā piedāvā dažāda veida sulas, kas spiestas no saimniecības ražotajiem augļiem un dārzeņiem. Tāpat pēdējā gada laikā esam sākuši ražot dažādu veidu sukādes un žāvējumus, kā arī vegetu, kas ietver pašu audzēto dārzeņu un zaļumu maisījumu. Gandrīz visa gada garumā piedāvājam gan vaļējus, gan iepakotu salātus un zaļumus.

Citi produkti