Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 29.09
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 29.09

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Tēja, kafija

Indrāni

Tēja raspodiņu bio

Bioloģiski sertificēta raspodiņu tēja no Indrānu saimniecības. Raspodiņiem ir pretiekaisuma, vielmaiņu uzlabojoša un menstruālo ciklu regulējoša iedarbība. Lakstu uzlējumu lieto pret caureju, dizentēriju, nieru un urīnpūšļa iekaisumu, augšējo elpceļu iekaisuma ārstēšanai, pret bronhītu un cukura diabētu. Iesaka lietot pirmsdzemdību (bet ne ātrāk par 38.nedēļu), un it īpaši pēcdzemdību periodā, jo veicina dzemdes saraušanos un tīrīšanos, kā arī mazina atsāpes. Ārīgi lieto vannām ādas iekaisumu, izsitumu un reimatisma ārstēšanai un ginekoloģiskiem skalojumiem pret baltajiem ziediem. Lietošana: 1 ēd.kar. uz 1 glāzi verdoša ūdens, atstāj ievilkties 3-4 stundas, nokāš. 1/3 glāzes uzlējuma lieto 3x dienā pirms ēšanas. Iepakojums: 30 g. Zemnieku saimniecība Indrāni ir bioloģiski sertificēta un tā piedāvā bioloģiski sertificētas tējas, konservus un dzērienus. Kā arī uzkodas, kas gatavotas no bioloģiski audzētiem dārzeņiem un augļiem.
Sastāvs: raspodiņš.
Realizācijas termiņš 1 gads.
3.49 € / 30 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

29 Septembris
Ceturtdiena
30 Septembris
Piektdiena
03 Oktobris
Pirmdiena

Indrāni

Zemnieku saimniecība Indrāni no Amatas novada, Skujenes pagasta ir bioloģiski sertificēta saimniecība. Margēviču ģimene nodarbojas ar dārzeņu, garšaugu, augļu, zāļu tēju audzēšanu un pārstrādi. Saimniecība mūsu pircējiem piedāvā kvalitatīvus konservējumus, zāļu tējas, aromātiskas garšvielas un citus produktus. Bioloģiskās sertifikācijas Nr. 05-001-2008. Bioloģiskās pārstrādes sertifikāta Nr. 05-001-2008/P-12.

Citi produkti