Svaigi.lv | Tēja Smiltsērkšķu

Jaunbēršķi

Tēja Smiltsērkšķu

3.87 € / 30 g
Smiltsērkšķu tēja no zemnieku saimniecības Jaunbēršķi. Smiltsērkšķu izstrādājumus iesaka lietot gan slimības, gan diētas laikā, jo tie lieliski uzlabo veselības stāvokli, stiprina imunitāti, baro ādu un pasargā organismu no novājināšanās. Tiem ir visnotaļ plašs pielietojums – sirds un asinsvadu, elpošanas orgānu, auss, kakla, deguna, zobu, smaganu, acu, kuņģa, zarnu, aizkuņģa dziedzera, aknu, nieru, dzimumorgānu, locītavu, ādas, endokrīno dziedzeru saslimšanās un darbības traucējumu gadījumos. Smiltsērkšķu tēja netieši palīdz arī pie visām infekcijas slimībām, jo paaugstina imunitāti. Tējas sastāvā ir smiltsērkšķu eļļa. Iepakojums: 40 g. Saimniecība Jaunbēršķi piedāvā svaigus zaļumus, salātus un pasterizētas sulas.
3.87 € / 30 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Jaunbēršķi

Saimniecība Jaunbēŗšķi vēsturiski ir nodarbojusies ar dažādu ogu un dārzeņu audzēšanu un tirgošanu. Pēdējo 3 gadu laikā būtiski mainījuši piedāvājumu un tā kvalitāti, kas saistāms gan ar patērētāju vēlmēm un mūsu iespējām. Galvenā vērtība ir pašu audzēts, dabīgs, veselīgs un svaigs produkts, kas pie klienta tiek nogādāts pēc iespējas ātrāk. Saimniecība aptver 27ha platību, kurā tiek audzētas tādas kulūras kā āboli, smiltsērkšķi, ķirši, mellenes, dažādi dārzeņi un zaļumi, kā arī pavasara sezonā tiek piedāvāti tomātu, gurķu, paprikas, čili un dažādu zaļumu stādiņi, kas audzēti apsildāmās siltumnīcās.
Rudens, ziemas un pavasara sezonā piedāvā dažāda veida sulas, kas spiestas no saimniecības ražotajiem augļiem un dārzeņiem. Tāpat pēdējā gada laikā esam sākuši ražot dažādu veidu sukādes un žāvējumus, kā arī vegetu, kas ietver pašu audzēto dārzeņu un zaļumu maisījumu. Gandrīz visa gada garumā piedāvājam gan vaļējus, gan iepakotu salātus un zaļumus.

Citi produkti