Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Tēja, kafija

Indrāni

Tēja ugunspuķu bio

Bioloģiski sertificēta ugunspuķu tēja no Indrānu saimniecības. Ugunspuķes vērtīgās dziednieciskās īpašības izmantojamas imunitātes stiprināšanai, dažādu iekaisumu un sāpju mazināšanai. Lielisks līdzeklis vīrieša veselībai, lietojams prostatas iekaisuma ārstēšanai. Nomierinošā iedarbība palīdz bezmiega un galvassāpju gadījumā. Konstatēta arī pretvēža iedarbība. Jaunos ugunspuķu dzinumus lieto pārtikā – salātos un zupās. Tējām izmanto gan ziedus, gan lapas. Fermentētas ugunspuķes lapas pēc garšas līdzinās melnajai tējai. Lietošana: 1 ēd.kar. uz 1 glāzi verdoša ūdens, atstāj ievilkties 2 stundas, nokāš. 1 glāzi uzlējuma lieto 3x dienā. Iepakojums: 40 g. Zemnieku saimniecība Indrāni ir bioloģiski sertificēta un tā piedāvā bioloģiski sertificētas tējas, konservus un dzērienus. Kā arī uzkodas, kas gatavotas no bioloģiski audzētiem dārzeņiem un augļiem.
3.49 € / 40 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

10 Oktobris
Pirmdiena
13 Oktobris
Ceturtdiena
14 Oktobris
Piektdiena

Indrāni

Zemnieku saimniecība Indrāni no Amatas novada, Skujenes pagasta ir bioloģiski sertificēta saimniecība. Margēviču ģimene nodarbojas ar dārzeņu, garšaugu, augļu, zāļu tēju audzēšanu un pārstrādi. Saimniecība mūsu pircējiem piedāvā kvalitatīvus konservējumus, zāļu tējas, aromātiskas garšvielas un citus produktus. Bioloģiskās sertifikācijas Nr. 05-001-2008. Bioloģiskās pārstrādes sertifikāta Nr. 05-001-2008/P-12.

Citi produkti