Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Tēja, kafija

Indrāni

Tēja upeņu lapas bio

3.87 € / 30 g
Bioloģiski sertificētas upeņu lapas no zemnieku saimniecības Indrāni. Upeņu lapas lieto kā spēcinošu līdzekli pēc smagām slimībām, saaukstēšanās un infekcijas slimību gadījumā. Tās mazina reimatisma un podagras radītās locītavu sāpes. Lietošana: 1 ēd.kar. uz 1 glāzi verdoša ūdens, atstāj ievilkties, nokāš. 1/3 glāzes uzlējuma lieto 3x dienā. Iepakojums: 30 g. Zemnieku saimniecība Indrāni ir bioloģiski sertificēta un tā piedāvā bioloģiski sertificētas tējas, konservus un dzērienus. Kā arī uzkodas, kas gatavotas no bioloģiski audzētiem dārzeņiem un augļiem.
Realizācijas termiņš Norādīts uz iepakojuma
3.87 € / 30 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

Indrāni

Zemnieku saimniecība Indrāni no Amatas novada, Skujenes pagasta ir bioloģiski sertificēta saimniecība. Margēviču ģimene nodarbojas ar dārzeņu, garšaugu, augļu, zāļu tēju audzēšanu un pārstrādi. Saimniecība mūsu pircējiem piedāvā kvalitatīvus konservējumus, zāļu tējas, aromātiskas garšvielas un citus produktus. Bioloģiskās sertifikācijas Nr. 05-001-2008. Bioloģiskās pārstrādes sertifikāta Nr. 05-001-2008/P-12.

Citi produkti