Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 29.09
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 29.09

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Tēja, kafija

Indrāni

Tēja vīgriežu bio

Bioloģiski sertificēta vīgriežu tēja no Indrānu saimniecības. Vīgriezei ir pretiekaisuma, nomierinoša un sviedrējoša iedarbība, tāpēc tā lieliski noder gripas, angīnas un citu saaukstēšanās slimību ārstēšanā. Vīgriezes ziedu novārījums mazina galvassāpes un temperatūru, pazemina asinsspiedienu, palīdz stresa situācijās. Augstais silicileļļas, A un C vitamīna saturs ļauj dēvēt vīgriezi par dabisko aspirīnu. Vīgriezes ziedus izmanto arī vīna un alus darīšanā. Ārīgi vīgriezi izmanto celulīta ārstēšanai, reimatisma un podagras izraisītu sāpju mazināšanai. Lielisks līdzeklis kosmētikā – ādas un matu veselībai. Lietošana: 1 tējkar. uz 1 glāzi verdoša ūdens, atstāj ievilkties 4 stundas, nokāš. 1/4 glāzi uzlējuma lieto 4x dienā pēc ēšanas. Iepakojums: 40 g. Zemnieku saimniecība Indrāni ir bioloģiski sertificēta un tā piedāvā bioloģiski sertificētas tējas, konservus un dzērienus. Kā arī uzkodas, kas gatavotas no bioloģiski audzētiem dārzeņiem un augļiem.
3.49 € / 40 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

29 Septembris
Ceturtdiena
30 Septembris
Piektdiena
03 Oktobris
Pirmdiena

Indrāni

Zemnieku saimniecība Indrāni no Amatas novada, Skujenes pagasta ir bioloģiski sertificēta saimniecība. Margēviču ģimene nodarbojas ar dārzeņu, garšaugu, augļu, zāļu tēju audzēšanu un pārstrādi. Saimniecība mūsu pircējiem piedāvā kvalitatīvus konservējumus, zāļu tējas, aromātiskas garšvielas un citus produktus. Bioloģiskās sertifikācijas Nr. 05-001-2008. Bioloģiskās pārstrādes sertifikāta Nr. 05-001-2008/P-12.

Citi produkti