Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Tītara gaļa

Zvirgzdkalni RB

Maltā gaļa tītara kotlešu no filejas

Tītara kotlešu gaļa no filejas no zemnieku saimniecības Zvirgzdkalni RB. Sverama. Pasūtot saņemsi samaltu gaļu. Iespējams pasūtīt nesamaltu, norādot to komentārā. Zemnieku saimniecība Zvirgzdkalni RB ir vienīgā tītaru audzētava Latvijā, kas pēc bioloģiskām metodēm audzē tītarus un piedāvā sadalītu tītara gaļu. Saimniecība ir bioloģiski sertificēta.
Sastāvs: Tītara filejas gaļa.

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

Zvirgzdkalni RB

Zemnieku saimniecība Zvirgzdkalni RB ir vienīgā zemnieku saimniecība Latvijā, kas ir bioloģiski sertificēta tītaru audzēšanā. Rinalds Bukšs kopā ar savu sievu Svetlanu jau vairāk kā divus gadus audzē tītarus tikai bioloģiskām metodēm. Pats saimnieks saka, ka ir nedaudz traks un par tādu viņu dēvējot arī citi: "Kad devos uz Zemkopības ministriju reģistrēt savu bioloģiski audzēto tītaru ganāmpulku, ierēdņi tādu pozīciju "tītars" nemaz nevarēja atrast". Lūk, tik unikāls ir šī saimnieka darbs! Pašus tītarus viņš vedis no Francijas, bet bioloģisko barību iepērkot Itālijā, taču viss šis trakums rezultējas vislabākajā piedāvājumā pircējiem, ko pašlaik Latvijā varam atrast. Pat vēl vairāk - saimnieks piedāvā šo gaļu jau sadalītu, kas īpaši patīk Svaigi.lv pircējiem. 
Bioloģiskās sertifikācijas nr. 05-104-2017/P-01.

Citi produkti