Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Traukiem

Svaigi.lv pieliekamais

Trauku mazgājamām mašīnām tabletes

8.75 € / 25 gab
Tabletes trauku mazgājamām mašīnām no Alma Win. Nesatur fosfātus, hloru. Satur proteāzi: var izraisīt alerģisku reakciju. Sertificēts: Certisys sprl., ECOCERT. Lietošana: pirms trauku mazgāšanas izņemt no iepakojuma un ievietot vienu tableti dozētāja nodalījumā. Ja trauki ir ļoti netīri, ievieto otru tableti dozētāja nodalījumā vai arī trauku mazgājamās mašīnas grozā. Sudraba galda piederumus trauku mazgājamās mašīnas grozā novietot atsevišķi no citu metālu galda piederumiem.Iepakojums: 500 g, 25 gb
Sastāvs: ≥15<30% balināšanas līdzekļi uz skābekļa bāzes, 5% nejonu virsmaktīvās vielas (augu cukura virsmaktīvās vielas), enzīmi (proteāzes, amilāzes – nav ģenētiski modificētas), aromātvielas, limonēns, citrāls. Citas sastāvdaļas: nātrija citrāts, nātrija silikāti, poliasparagīnskābes nātrija sāļi, TAED (balināšanas līdzekļa aktivators, sorbitols, augu eļļa, glicerīns*. *0,03% no sastāvdaļām ir bioloģisko lauksaimniecību produkts. 90% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes.
8.75 € / 25 gab

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

Svaigi.lv pieliekamais

Sadaļā Pieliekamais piedāvājam rūpīgi atlasītus bioloģiski sertificētus citzemju produktus.

Citi produkti