Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Traukiem

Svaigi.lv pieliekamais

Trauku mazgāšanas līdzeklis ar mežrozītēm un melisu

4.31 € / 1 l
Trauku mazgāšanas līdzeklis ar mežrozītēm un melisu 1L Koncentrāts. Paredzēts trauku mazgāšanai ar rokām. Dermatoloģiski testēts. Sertificēts: Certisys sprl., www.ecogarantie.eu. Lietošana: daudzums, ko iegūst, vienu reizi viegli saspiežot pudeli, ir pietiekams, lai nomazgātu ļoti netīrus traukus. Iepakojums: 1 l.
Sastāvs: ≥5%<15% nejonu virsmaktīvās vielas (cukura virsmaktīvās vielas), anjonu virsmaktīvās vielas (augu taukskābju spirta sulfāti), <5%, aromātvielas (aromātisko eļlu kompozīcija no dabīgām ēteriskajām eļļām), limonēns, geraniols. Citas sastāvdaļas: ūdens, etanols, sāls, ziepju rieksta ekstrakts, PIENSkābe, melisas ekstrakts. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes.Uzmanību: S2 Sargāt no bērniem, S46 Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu. Satur limonēnu, kas var izraisīt alerģisku reakciju. Nodot pārstrādē tikai pilnīgi iztukšotu iepakojumu.
4.31 € / 1 l

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

Svaigi.lv pieliekamais

Sadaļā Pieliekamais piedāvājam rūpīgi atlasītus bioloģiski sertificētus citzemju produktus.

Citi produkti