Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Traukiem

Purenn

Trauku mazgāšanas želeja priekš trauku mašīnas

9.78 € / 1 l
Trauku mazgāšanas želeja priekš trauku mašīnas no Purenn. Gaisu piepilda maigā trauku mazgāšanas mašīnas dūkoņa. Aiz slēgtajām durtiņām notiek brīnums — dabiskās augu izcelsmes virsmaktīvās vielas un kadiķa ekstrakts maģiskā veidā iedarbojas uz visiem jūsu šķīvjiem un glāzēm, padarot visus traukus tīrus un spožus. Vai šī būtu lieliska iespēja ar mierīgu sirdi atvēlēt papildus laiku ģimenei? Lietošana: ielejiet mazgāšanas līdzekli tam paredzētajā trauku mazgājamās mašīnas nodalījumā. Ja ūdens ir mīksts vai trauku mazgājamā mašīna nav pilnībā piepildīta, pievienojiet vairāk līdzekļa. Nav nepieciešama papildu skalošana. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. .Iepakojums: 1 l. SIA Purenn piedāvā Latvijā ražotus ekoloģiskus tīrīšanas un sadzīves līdzekļus. Saņēmuši Eco Control un Nature Care Product sertifikātus.
Sastāvdaļas: attīrīts ūdens, nātrija citrāts, kālija hidroksīds, nejonu virsmaktīvās vielas (augu izcelsmes) ≤ 5%, ksantāna sveķi, etanols (augu izcelsmes), etiķskābe, citronskābe, glicerīns (augu izcelsmes), kālija sorbāts (pārtikas konservants), parastā kadiķa (Juniperus communis) ekstrakts*, smaržviela, parastās priedes (Pinus sylvestris) pumpuru ekstrakts*, *sertificēta organiskā sastāvdaļa
9.78 € / 1 l

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

Purenn

Latvijā ražota sadzīves ķīmija ir īpašs atradums un šeit droši varam rakstīt, ka ar šo uzņēmumu mēs atradām viens otru, jo tieši tajā laikā, kad mēs nolēmām uzmēklēt Purenn, pie mūsu durvīm pieklauvēja viņi paši. Vai nav zīmīgi? Dabai draudzīgs uzņēmums, kas tikpat draudzīgus veļas un roku mazgāšanas līdzekļus ražo tepat, pavisam netālu no Rīgas.
Kas šiem līdzekļiem tik īpašs? Pirmkārt - tie ražoti tepat pie mums, tātad, vietējas izcelsmes. Otrkārt - ikviens Purenn ražotais līdzeklis ir saņēmis ekoloģisko sertifikāciju gan izmantotajām izejvielām, gan pašam ražošanas procesam. Nu labi, lai iet arī treškārt - produktu sastāvā daudz izmantoti ekstrakti, kas ir vietējas izcelsmes. Tie iegūti tepat no mūsu zemes pļavām, dārziem un mežiem. Vai nav zaļi un jauki? Ir arī smaržīgi, nu nevar neiemīlēt!

Citi produkti