Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Uzkodas

Baltic Bio

Vafeles pilngraudu medus bio

Pilngraudu medus vafeles no Bio Rinatura. Var saturēt riekstu un piena daļiņas. Sastāvs: pilngraudu KVIEŠU milti, KVIEŠU sīrups, medus (16%), saulespuķu eļļa, palmu eļļa, palmu kodolu eļļa, cukurniedru cukurs, olu pulveris, emulgātors: lecitīns, jūras sāls, irdinātājs: soda (nātrija bikarbonāts), kanēlis. Iepakojums: 175 g. SIA Simantik piedāvā bioloģiski audzētus augļus, dārzeņus un zaļumus, kas attiecīgajā sezonā Latvijā nav pieejami, kā arī plašu klāstu kvalitatīvus, bioloģiski sertificētus produktus pieliekamajam. Bioloģiskais sertifikāts Nr. 04-3 40115.
Sastāvs: pilngraudu KVIEŠU milti, KVIEŠU sīrups, medus (16%), saulespuķu eļļa, palmu eļļa, palmu kodolu eļļa, cukurniedru cukurs, olu pulveris, emulgātors: lecitīns, jūras sāls, irdinātājs: soda (nātrija bikarbonāts), kanēlis.
3.24 € / 175 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Baltic Bio

Par savu labsajūtu, veselību, diētu un labo izskatu katram jārūpējas pašam. Ikdienas steigā bieži vien piemirstam par sevi un to, cik labi cilvēka ķermenis patiesībā ir radīts justies. Brīdī, kad saprotam, ka ir pienācis laiks pārmaiņām, lielāku uzmanību sākam pievērst uzturam un ikdienas paradumiem. Bio pārtika jeb organic food (bioloģiska pārtika), eko produkti, un Latvijā ražoti produkti spēlē arvien lielāku lomu ikkatra cilvēka labsajūtas formulā.

Citi produkti