Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Veļai

Svaigi.lv pieliekamais

Veļas mazgāšanas līdzeklis šķidrais vilnai un zīdam

7.89 € / 750 ml
Šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis vilnai un zīdam no Alma Win. Koncentrāts. Vilnas, zīda un dabīgo šķiedru mazgāšanai. Sertificēts: Certisys sprl., www.ecogarantie.eu. Dermatoloģiski testēts. Ieteicams ievērot tekstilizstrādājumu ražotāja norādījumus par apģērba kopšanu un mazgāšanas temperatūru. Uzmanību! Pēc mazgāšanas kārtīgi izskalot. Ja nepieciešams, izvēlēties vēl vienu skalošanas ciklu. Lietošana: Mazgājot ar rokām Mazgājot veļasmašīnā 1/3 vāciņa uz 5L ūdens 1/2 vāciņa, mazgājot vilna. Iepakojums: 200 g.
Sastāvs: <5% nejonu virsmaktīvās vielas (cukura virsmaktīvās vielas), anjonu virsmaktīvās vielas (augu taukskābju glicerīds), aromātvielas (lavandas un lavandīna ēteriskās eļļas*),linalols. *no bioloģiskām lauksaimniecībām. Citas sastāvdaļas: ūdens, etanols, sāls, taukskābju glicerīds, PIENSkābe, kviešu proteīns. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes
7.89 € / 750 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

Svaigi.lv pieliekamais

Sadaļā Pieliekamais piedāvājam rūpīgi atlasītus bioloģiski sertificētus citzemju produktus.

Citi produkti