Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Vīns

Sabiles Sidrs

Vīns Gardener's Ābolu

9.97 € / 750 ml
Darināts no augstvērtīgiem Latvijā audzētiem āboliem. Vīna garšas buķeti veido tradicionālo sidra ābolu un vietējo deserta ābolu rūpīgi izmeklēta attiecība. Vīna bagātīgā, elegantā garša piemērota jūras veltēm, zivju un baltās gaļas ēdieniem. Baudiet to atdzesētu temperatūrā no +8°C līdz +10°C. Alk. tilp. 11.0 % CiderWorld’21 Awards konkursā vīns novērtēts ar zelta medaļu.
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
9.97 € / 750 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

Sabiles Sidrs

Sabile

Sabiles Sidra darītavas īpašnieki ir Circeņu ģimene – Aldis un Baiba. Ideja par sidra darītavu ir izauklēta gan Sabiles apkārtnē iekoptajā piemājas dārzā ar vecajām, lielajām ābelēm, gan iepazīstot senās sidra baudīšanas un ražošanas tradīcijas sidra lielvalstīs Anglijā un Francijā.
Īpašnieku mīlestība uz kulināriju un vīna kultūru nemaldīgi aizvedusi tieši pie dzēriena, kas gatavots no āboliem. Tieši sidrs izrādījies trūkstošais elements dzērienu veikalu plauktos, lai papildinātu maltīti, kas gatavota no vietējiem produktiem latviešu virtuvei raksturīgajā manierē.

Citi produkti