Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Žāvēti augļi un rieksti

Baltic Bio

Indijas rieksti RAW kafijas šokolādē bio

Indijas rieksti RAW kafijas šokolādē 70%. Izgatavots no neapstrādātām kakao pupiņām, līdz ar to piemērots svaigēdājiem. Bez sojas un bez rafinēta cukura. Apstrādāts zem 45C. Sastāvs: šokolāde 50% (kakao pupiņas, kokosriekstu ziedu cukurs, kakao sviests, Bourbon vaniļa - kakao masas saturs vismaz 65%), Indijas rieksti 50%. Iepakojums: 70 g. SIA Simantik piedāvā bioloģiski audzētus augļus, dārzeņus un zaļumus, kas attiecīgajā sezonā Latvijā nav pieejami, kā arī plašu klāstu kvalitatīvus, bioloģiski sertificētus produktus pieliekamajam. Bioloģiskais sertifikāts Nr. 04-3 40115.
Sastāvs: šokolāde 50% (kakao pupiņas, kokosriekstu ziedu cukurs, kakao SVIESTS, Bourbon vaniļa - kakao masas saturs vismaz 65%), Indijas RIEKSTI 50%.
3.38 € / 70 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

11 Augusts
Ceturtdiena
12 Augusts
Piektdiena

Baltic Bio

Par savu labsajūtu, veselību, diētu un labo izskatu katram jārūpējas pašam. Ikdienas steigā bieži vien piemirstam par sevi un to, cik labi cilvēka ķermenis patiesībā ir radīts justies. Brīdī, kad saprotam, ka ir pienācis laiks pārmaiņām, lielāku uzmanību sākam pievērst uzturam un ikdienas paradumiem. Bio pārtika jeb organic food (bioloģiska pārtika), eko produkti, un Latvijā ražoti produkti spēlē arvien lielāku lomu ikkatra cilvēka labsajūtas formulā.

Citi produkti