Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 20.01
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 20.01

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Baltic Bio

Piedeva smūtijiem sezama, aveņu bio

Piedeva smūtijiem sezama, aveņu no Bio Rinatura. Alergēni: sezams, auzas, kvieši. Piemērots vegāniem. Iepakojums: 40 g. SIA Simantik piedāvā bioloģiski audzētus augļus, dārzeņus un zaļumus, kas attiecīgajā sezonā Latvijā nav pieejami, kā arī plašu klāstu kvalitatīvus, bioloģiski sertificētus produktus pieliekamajam. Bioloģiskais sertifikāts Nr. 04-3 40115.
Sastāvs: grauzdētas SEZAMA SĒKLAS* (60%), zelta linsēklas*, kokosriekstu granola* (AUZU PĀRSLAS*, Speltas (plēkšņu) pilngraudu KVIEŠU MILTI*, niedru cukurs*, rīvēts kokosrieksts*, agaves sīrups*, uzpūsti rīsi*, saulespuķu eļļa*, kokosriekstu tauki*, jūras sāls), uzpūsta kvinoja*, sasaldēti-kaltēti aveņu gabali* (5%) *izejvielas iegūtas bioloģiskā lauksaimniecībā
1.44 € / 40 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

20 Janvāris
Ceturtdiena
21 Janvāris
Piektdiena
24 Janvāris
Pirmdiena

Baltic Bio

Par savu labsajūtu, veselību, diētu un labo izskatu katram jārūpējas pašam. Ikdienas steigā bieži vien piemirstam par sevi un to, cik labi cilvēka ķermenis patiesībā ir radīts justies. Brīdī, kad saprotam, ka ir pienācis laiks pārmaiņām, lielāku uzmanību sākam pievērst uzturam un ikdienas paradumiem. Bio pārtika jeb organic food (bioloģiska pārtika), eko produkti, un Latvijā ražoti produkti spēlē arvien lielāku lomu ikkatra cilvēka labsajūtas formulā.

Citi produkti