Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Zivju produkti

Dagi

Ceptas zivju kotletes

4.61 € / 500 g
Ceptas zivju kotletes fasētas, (iepakots vakuumā). Iepakojums: 500 g. SIA Dagi zivju pārstrādes cehā ražo zivju preservus un zivju kulināriju no augstākās kvalitātes zivīm, kas nodrošina izcilu garšu SIA Dagi ražotajai zivju produkcijai.
Sastāvs: Laša maltā gaļa (ne mazāk kā 47 %), pangansijas fileja (Pangasius hypophthalmus) (26 %), rīsi vārīti, kviešu milti, kartupeļu ciete, E 211 (konservants), rīvmaize, garšvielas, pārtikas sāls, etiķa marināde ar želantīnu.
Realizācijas termiņš 10 dienas.
4.61 € / 500 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

Dagi

Neliela zivju produkcijas ražotne no Lēdmanes, kas savu darbību uzsāka 1994.gadā. Sākotnēji tika ražoti zivju preservi, bet gadiem ejot un uzņēmumam attīstoties, produkcijas klāstam pievienoti arī cepti zivju produkti un kūpinātas zivis.

Pateicoties tam, ka uzņēmums ir neliels ir iespēja katrai partijai izsekot no A līdz Z, ieguldot personīgas rūpes par gatavo produkciju. Blakus klasiskajiem produktiem - siļķu filejas gabaliņi eļļā un siļķu rolmopši pastmasas trauciņos, piedāvā arī pasaulīgas garšas un inovatīvus iepakojumus.
 

Citi produkti