Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Zivju produkti

Div Ziv

Foreles fileja auksti kūpināta

7.19 € / 300 g
Foreles fileja auksti kūpinātano Div Ziv. Zivtiņas aug īpaši tīrā - no pašu dziļurbuma nākušā - sāls ūdenī. Tiek barotas ar augstvērtību barību, a udzētas bez augšanas stimulatoriem un krāsvielām filejas iekrāsošanai. Zivis ir pašu audzētas un pašu kūpinātas. Divu kūpinātu fileju svars ap 200 g. Div Ziv foreles audzē no dziļurbuma nākušā - sāls ūdenī.
Realizācijas termiņš Pie +2+6 C 5 dienas.
7.19 € / 300 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

Div Ziv

Uzņēmums Gamma-Rent, kas darbojas zem zīmola Div' Ziv' ir audzētava Kaltenē, kur nu jau veiksmīgi, vairākus gadus tiek audzētas zivis. Pamatā DIV' ZIV' audzētava kāpina izcilību, audzējot tieši varavīksnes foreles. Tās ir labi pazīstamas rietumu virtuvē, būdamas bagātas ar antioksidantiem, proteīniem un vērtīgajām Omega-3 taukskābēm, kā arī ne velti pasaulē par ūdens tīrību liecina tieši šo foreļu klātbūtne. Vienīgā audzētava Latvijā, kur zivis aug īpaši tīrā - no pašu dziļurbuma nākušā - sāls ūdenī. Zivtiņas tiek audzētas bez augšanas stimulatoriem un krāsvielām filejas iekrāsošanai.

Citi produkti