Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Zobiem

Estere

Zobu pulveris Aktīvā ogle

Bagātināts ar aktivēto ogli un baltajiem māliem un mentolu. Aktivētā ogle ir unikāls dabisks absorbents - tas burtiski uzsūc toksīnus no mutes gļotādas. Un - kombinācijā ar baltajiem māliem, darbojas ar dubultu sparu! Aktivētā ogle spēj ļoti efektīvi likvidēt zobu aplikumu, kopā ar baltajiem māliem, sniedz izcili tīru un gludu zobu sajūtu! Un vēl - aktivētā ogle dabiski BALTINA zobus! Pilnīgi nekaitīga un efektīva formula bez peroksīdiem, ftorīda un sintētiskiem aromatizētājiem. Nesatur Fluoru; Nesatur sodu; Aktivētā ogle – piemīt zobu baltinošas īpašības, likvidē aplikumu; Kaolīns - absorbē toksīnus, novērš zobakmens veidošanos un attīra zobus;; Ksilitols - nomāc patogēno baktēriju augšanu un neietekmē Ph līmeni mutes dobumā, mitrina; Mentols atvēsinošs, piešķir svaigu elpu; Nesatur SLS un konservantus; 60g zobu pulveris - 4 nedēļām 2 personām Piemērots vegāniem, nav testēts uz dzīvniekiem. Zero-waste iepakojums: metāla pārstrādājama burciņa ar skrūvējamu vāciņu (atkārtoti uzpildāma). Lietošana: iegremdējiet tīru, viegli mitru birstīti pulverī. Tīriet zobus divas minūtes, pēc tam labi izskalojiet. Lietojiet 1 - 2 reizes dienā. Iesakām izvēlēties birstīti ar mīkstiem sariņiem. Pārliecinieties, ka burciņā nav iekļuvis ūdens, lai izvairītos no baktēriju vairošanās.
INCI(Sastāvs): Xylitol(ksilitols), Calcium Carbonate(kalcija karbonāts), Caolin(kaolīns), Charcoal powder (aktivētās ogles pulveris), Sodium Lauroyl Sarcosinate (saudzīga putojošā viela), Menthol (mentols)
Realizācijas termiņš Glabāšana: 6 mēneši no atvēršanas brīža. Produkta svars 50g, Metāla kārbiņa ražota FR, *EcoCert sertifikāts, *COSMOS sertifikāts (izstrādāta kosmētikas un ēdiena uzglabāšanai).
8.46 € / 50 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

19 Augusts
Piektdiena
25 Augusts
Ceturtdiena

Estere

Cietais šampūns jeb šampūnziepes ir lieliska alternatīva pierastajiem šķidrajiem šampūniem plastmasas pudelēs. Mūsu cietie šampūni tiek ražoti, domājot par dabas un mūsu, tās iedzīvotāju, ilgtspējību. Cietais šampūns ir ļoti ērts ceļojumos, sporta zālē un lietošanai mājās, turklāt tas ir arī ekonomisks. Lietošana ir pavisam vienkārša - samitrinātu šampūnu ieziepēt matos, mazgāt kā parasti. Izmēģini, Tev patiks!
Estere radījusi arī lielisku zobu pulveri, vannas bumbas un roku ziepes.

Citi produkti